Eduface English
Eduface English , İngilizce Almanca Kursu

Başarı Sistemimiz

X

Bilgi Talep Formu

KİTAPLAR VE DÖKÜMANLAR
Eduface English ’de okutulan ders kitapları Eduface English ’ın profesyonel kadrosu tarafından uzun yıllara dayanan deneyimler ve öğrencilerin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, ilginç ve güncel konular seçilerek hazırlanmış veya seçilmiştir. Uluslararası standartlara göre hazırlanan veya seçilen bu kitaplar Amerika ve İngiltere'de eğitim bakanlıklarınca onaylanmış standartlardadır.

HER GÜN KONUŞMA VE AKTİVİTE SINIFI
Haftanın yedi günü düzenlenen aktiviteler ile öğrenciler eğitmenlerle konulu konuşma sınıflarına katılıp, dinleme, konuşma, okuma, yazma becerilerini ekstra bir ücret ödemeden geliştirirler.

EDUFACE ENGLISH ONLINE EĞİTİM DESTEK PROGRAMI
Eduface English her kur için ana ders sınıflarında verdiği 160 saatlik eğitimi desteklemek amacı ile gerçekleştirdiği eğitsel aktivitelerine ek olarak Eduface English kapsamında Online Eğitim Destek Programını da ücretsiz olarak öğrencilerinin kullanımına sunmaktadır.

BAŞARI GARANTİSİ
Eduface English öğrencilerine kur sınavlarında başarısız olması durumunda ihtiyacı kadar olan ders saatini hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının %15'i geçmemesi, ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve gecikmiş ödemesinin bulunmaması gerekir.

GEZİLER VE SOSYAL AKTİVİTLER
Yıl içerisinde geziler ile, şubelerimizdeki öğrenci ve öğretmenler tanışma ve pratik yapma fırsatı bulurlar.

KÜTÜPHANE
Tüm şubelerimizde bütün seviyelere uygun ingilizce hikaye kitapları mevcuttur. Bu kitaplar İngilizce’yi 2. dil olarak öğrenen kişilerin pedagojik ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. Kelime bilginizi artırabilmeniz için seviyenize uygun hikâye kitaplarını istediğiniz zamanlarda yine ücretsiz kitaplığımızdan ödünç alabilirsiniz.

YURTDIŞI DANIŞMANLIK
Amerika, Kanada, İngiltere, Malta başta olmak üzere anlaşmalı birçok okulda ister dil eğitimi, ister üniversite eğitimi alabilirsiniz. Sorularınıza tüm cevapları www.eduface.com.tr/iletisim.html web adresinde bulabilirsiniz.

SİNEMA
Movie -Film Aktiviteleri ile orijinal seslendirmeli güncel yabancı filmleri, öğrencilerimiz ister yalnız, ister grup olarak ücretsiz izleyebilirler.

SORU CEVAP SINIFI
Bu sınıflarda pedagojik formasyona sahip rehber ingilizce öğretmenlerimizle aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir, Türkçe'de karşılığı olmayan dil bilgisi konuları üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

BİLGİSAYARLI TOEFL DENEMELERİ
Aktivite odalarında bilgisayarlarda TOEFL denemelerini yine ücretsiz yapabilirsiniz.

Home

Center

Whatsapp

Kontakt